• Home
  • DJ's
  • Bon Finix (CY)

Bon Finix (CY)

Bon Finix je na půl Kypřan a na půl Čech. Začal hrát jako rádiový DJ, když mu bylo 17 let. Po jednom a půl roce vojenské služby na Kypru se rozhodl vyhledat svoji druhou půlku, tu českou, a proto přijel studovat do Čech. Tady se setkal s taneční scénou, která ho natolik zaujala, že si pořídil gramce a začal hrát taneční hudbu.

 Ze začátku hrál pouze progressive house, ale v současnosti hraje všechno co má pozitivní energii od electro house až po našlapaný progressive. Bon ve svých setech rád kombinuje různé styly, tak aby byly barvité a více zajímavé, něco co je dnes přijímáno velmi pozitivně moderním clubberem.

 To že Bon Finix je flexibilní a schopný přizpůsobit své sety podle velikosti prostoru a reakci publika, mu přináší hraní na mnoho odlišných akcích. V posledních letech měl možnost vystoupit v různých klubech všech velikostí, na parties na lodi ve prostřed moři, na festivalech, v after-klubech, v barech na pláži, a jednou dokonce i v nově postaveném filmovém atelieru. V průběhu své dráhy měl příležitost zahrát si po boku světových hvežd jako například Nick Warren, Jazzy M nebo Chris Cowie, a také s nejlepšími českými DJs

 Rok 2004 zajistil Bon Finixovi residenturu v proslulém pražském klubu Mecca, dopřál mu jako residentovi účastnit se, šílenství připomínajíce, after ve Studiu 54, a také mu přinesl jeho první festival – nic menšího, než Creamfields 2004. K určitě jedinečným okamžikům patří i jeho účast na populárních klubovkách v legendární Roxy, kterými Visage a Mixer bezpochyby jsou. Stejně tak i nezapomenutelnou party na lodi u kyperských břehů společně s protagonistou projektu Get Fucked, Nathanem Colesem. Velkým úspěchem bylo i jeho umístění v první desítce v Dance Awards 2004 v kategorii "objev roku".

 V roce 2005 přibývají dvě nové residence; ve vyhlášeném after hours klubíku Le Clan a jeho první mimo-pražská residentura v Libereckém Liquidu. Jako jeden z hlavních resident DJs Meccy Bon Finix reprezentuje klub mimo Čechy na zastávkach mini-touru v prestižních klubech Passage v Rakousku a BarRouge ve Švýcarsku. Na konec roku se narodí Bon Finixova měsíční party Original Sin v klubu Nebe, která slaví úspěch hned od prvních dílů.

Bon Finixova kombinace vřelých středomořských a sexy východoevropských zvuku vzbudila pozornost publika a předpokládá slibnou budoucnost pro tohoto sympatického a bezesporu talentovaného mladíka.

Copyright 2014 Booking4U Agency / All rights reserved 


Martin Fořt, Solopysky 92, 44001, Louny / IČ: 88348911
Podnikatel zapsán v živ.rejstříku MÚ Louny

Booking4U Agency