• Home
  • DJ's
  • DJ Brian (Kid Diesel)

DJ Brian (aka Kid Diesel)

BRIAN aka Kid Diesel je producent, remixér a zakladatel projektu Soulgangsters.
Je jedním z nejúspěšnějších českých djs a hrál ve více než 30 zemích světa včetně Číny, Brazílie, Francie, Španělska, Řecka, Malediv, Ruska, Ukrajiny a Malty.
2 sezóny hrál v nejlepších klubech Amnesia a Space na Ibize a v roce 2006 byl residentem Paradise clubu na ostrově Mykonos, který byl vyhlášen nejlepším řeckým klubem a který pravidelně hostí DJs jako David Guetta, Bob Sinclar, Erick Morillo, Sander Kleinenberg, Sandy Rivera, Armand Van Helden a mnoho dalších.

KID DIESEL je znám svojí precizní technikou a výborným „feelingem“ pro publikum a každé jeho vystoupení je velký zížitek.
V létě 2010 hrál jako jediný český DJ na hlavní stagi 2 největších festivalů Pleasure Island (10000 lidí) a Mácháč (12000 lidí) vedle hvězd jako Paul van Dyk, Axwell, Marco V, Marcus Schulz, Tocadisco, Avicii, Sidney Sampson a v nějlepších českých klubech dělá warm up pro hvěždy jako jsou Tiesto, Erick Morillo nebo Fedde Le Grande.
Má za sebou letní sezonu 2011 na Maledivách, kde hrál jako rezidentní DJ klubu 15 Below, který se nachází v nejluxusnějším resortu W Retreat & Spa a v současné době se připravuje na další letní sezonu 2012 v Brazílii.

Copyright 2014 Booking4U Agency / All rights reserved 


Martin Fořt, Solopysky 92, 44001, Louny / IČ: 88348911
Podnikatel zapsán v živ.rejstříku MÚ Louny

Booking4U Agency