• Home
  • DJ's
  • Dj Marthy.cz

DJ Marthy.cz

Rodák ze Žatce zahájil svou kariéru před v roce 2007 v Musiclandu Imperium Louny kde se postupně propracoval do pozice residenta.
První rok a půl patřil v jeho podání spíše komerčním akcím a sbírání zkušeností v Music Baru Ithaka a později Musiclandu Imperium Louny.
S přibývajícími zkušenostmi se Marthy začal orientovat směrem ke klubové hudbě a underground trackům.
Rok 2010 pro něho byl ve znamení expanze do řady českých, ale i několika zahraničních klubů.
Jeho sety se vyznačují energický stylem s prvky electra, trance a k přednostem patří především schopnost vycítit náladu publika a přizpůsobit jí své sety.
V roce 2011 Marthy pravidelně vystupuje po boku významných českých i zahraničních DJs a současné době se mimo hraní věnuje také produkci hudebních akcí, promotion a bookingu.
Vrcholem jeho dosavadní kariéry bude zcela jistě účast na největších domácích festivalech Pleasure Island a Mácháč po boku jmen jakými jsou Axwell, Fedde Le Grand, Sebastian Ingrosso, Richard Durrand a další.

Marthy v průběhu své kariéry vystoupil na akcích po boku předních českých i zahraničních DJs mezi kterými nechybí:
Kyau & Albert (Euphonic/DE), JayDee (NL), San (Fektive/NL) Michael Burian, Laydee Jane, Michal Poliak, Orbith, Míša Salačová, Bon Finix, Michael C, Chris Sadler a další.

Vystoupení na akcích:
Kyau & Albert in Louny, Meccamix (Mecca Prague), Refreshment with DJ San, Michael Burian, Pleasure Island Warm Up, Creamfields Warm Up, Apokalypsa Warm Up, Citadela Warm Up, Meccamix Tour, Sunshine Live a v začátcích kariéry Líbímseti Párty Time, Fajn Párty (Fajn Radio), Paparazzi Párty a další.

Copyright 2014 Booking4U Agency / All rights reserved 


Martin Fořt, Solopysky 92, 44001, Louny / IČ: 88348911
Podnikatel zapsán v živ.rejstříku MÚ Louny

Booking4U Agency