• Home
  • Programy
  • Movie Show®

Movie Show® (Bontonfilm)

Nabízíme Vašemu klubu možnost stát se jednou ze zastávek úspěšné filmové tour ve spolupráci s Bontonfilm a.s. 

Jedná se o atraktivní a cenově dostupný projekt Movie Show®, která je speciální filmovou párty s filmovými dekoracemi, spoustou filmových cen jako jsou DVDčka, masky a další ceny. Aktuální tour je věnována uvedení filmu Scary Movie 5, kterého se týkají soutěže stejně jako dalších filmů z distribuce Bontonfilm. Mezi dekoracemi jsou například dekorace Spiderman Amazing v životních velikostech a další. 

Během několika měsíců si Movie Show® vybudovala velkou přízeň hostů a majitelů klubů, což je důvod proč bych akci rád nabídl i k Vám, jelikož je v zájmu našich partnerů, navštívit vždy jeden významný klub v daných regionech. Z referencí mohu zmínit úspěšné akce například z klubů: Kotnov, Pantheon, Globus Mohelnice, Retro Club Zaječí, Club D5 a desítky dalších. 

V závislosti na termínu i možnost dvou DJs nebo možnost využití Vašeho DJe a úprava ceny.
Akce obsahuje grafický flyer + banner pro Facebook, promo smyčku na obrazovky, ceny do soutěží dle aktuální nabídky (filmová a neprodejná DVD, filmové masky, neprodejné plakáty nebo například limitované tričko Scary Movie 5) , filmové dekorace a zkušeného DJ + moderátora v jedné osobě. Součástí je samozřejmě podpora z naší strany na sociálních sítích.

V případě zájmu o volné térmíny, nás neváhejte kontaktovat.

 

Copyright 2014 Booking4U Agency / All rights reserved 


Martin Fořt, Solopysky 92, 44001, Louny / IČ: 88348911
Podnikatel zapsán v živ.rejstříku MÚ Louny

Booking4U Agency